Ontdek nu Zweden met een hotel buiten het centrum! Bij de aangeboden hotels is het bij mooi weer heerlijk buiten zijn of heerlijk ontspannen in de knusse kamers van het hotel. Je slaapt heerlijk in een van deze unieke landelijk gelegen hotels, eet een smakelijk ontbijt en driegangendiners. De geselecteerde hotels zijn allemaal particulier eigendom met elk een eigen unieke profiel, geschiedenis en identiteit.
Ieder hotelarrangement is inclusief een combinatieticket over de Store Baelt en Oresundbrug. Deze tickets zijn voor de heenreis OF de terugreis te gebruiken. Maar het is ook mogelijk extra nachten of nog een ticket toe te voegen aan de boeking, zowel met de ferry en brug alswel met beide bruggen. Optimale flexibiliteit verzekerd.
- 2-dagen Countryside hotel Albert in Trollhättan
Inbegrepen in de prijs:
1 x 2-persoons kamer met faciliteiten en ontbijt
1 x Combiticket (auto tot 6 mtr) voor de Store Baelt brug én Oresundbrug.€ 239,00 - 2-dagen Countryside hotel Toftaholm Manor house in Vittaryd
Inbegrepen in de prijs:
1 x 2-persoons kamer met faciliteiten en ontbijt
1 x Combiticket (auto tot 6 mtr) voor de Store Baelt brug én Oresundbrug.€ 249,00 - 2-dagen Countryside hotel Ängavallen in Vellinge
Inbegrepen in de prijs:
1 x 2-persoons kamer met faciliteiten en ontbijt
1 x Combiticket (auto tot 6 mtr) voor de Store Baelt brug én Oresundbrug.€ 304,00
of email naar
Telefoon
T. +31 (0) 88 023 69 00
Bereikbaar van ma t/m vrij van 09.00 - 17.00 uur